• Grace Dental

  Šis gaisa attīrītājs domāts zobārstniecības kabinetiem

  Zobārstniecības telpu gaiss ir piesārņots ar dažāda veida vielām : dzīvsudraba tvaikiem, lidojoša metāla mikrodaļiņām, porcelāna daļiņām, keramikas daļiņām, ķīmisko dezinfekcijas līdzekļu tvaikiem un monomēriem. Gaisā ir arī baktērijas un vīrusi no pacientu mutes.

  Vispārējs apraksts

  • Augsts filtra darba ražīgums
  • Neaizņem daudz vietas, tikai 29 x 38 cm
  • Mazs trokšņa līmenis, mazāku par vidējo datora darba radīto troksni.
  • Vienkārša lietošanā

  Grace Dental rada patīkamus darba apstākļus un nodrošina svaigu gaisu dzīvojamās telpās.

  Neatkarīgu zinātnieku pētījumi rāda, ka ir sakarība starp bīstamu vielu lietošanu zobārstniecības praksē un respiratoram problēmām, dermatītu, plaušu slimībām un alerģiskām reakcijām zobārstniecības personālam.

  Playmovent gaisa attīrītāji nodrošina gaisa cirkulāciju istabas iekšienē, tādējādi nodrošinot siltuma saglabāšanu. Grace  gaisa attīrītājs tiek piegādāts ar FreeBreeze gaisa atsvaidzinātāja kaseti  komplektā, kas nodrošinās Jums patstāvīgi svaigu gaisu.

  Grace stilīgais dizains iekļausies jebkurā interjerā. Tam ir zems trokšņu līmenis un vienkāršs lietošanā. Grace gaisa attīrītāju var lietot darbistabās, dzīvojamās  istabās, doktorātos un zobārstniecības praksēs. Gaisa attīrītāja novietošanai  nepieciešams tikai 29 x 38 cm liels laukums.

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
Jautājumi / konsultācijas ?