SPIDER

Radiovadāmie zāles pļāvēji SPIDER radīti slīpu , aizaugušu, grūti pieejamu teritoriju uzturēšanai.
Mašīna demonstrē lieliskas pārvietošanās īpašības un stabilitāti, arī mainot braukšanas virzienu stāvās nogāzēs. Teritorijās ar strauji mainīgām nogāzēm un vietās, kur citām mašīnām ir grūti pārvietoties, SPIDER ir absolūti nepārspējams.
Radiovadāmie zāles pļāvēji SPIDER ir radīti nelīdzena rejefa ar nogāzēm (līdz pat 40 grādiem) uzturēšani. Tas ir lielisks palīgs, jo īpaši apkopjot teritorijas ap ceļiem, elektrolīnijām, lidostām, vai kalnu viesnīcām, slēpošanas trasēm un parkiem.
SPIDER zāles pļāvējs ir piemērots ūdenskrātuvju, upju krastu un dambju uzturēšanai.
Zāles pļāvējs ir būvēts pārsvarā no viegliem un izturīgiem sakausējumiem, tāpēc tas ir viegls un videi draudzīgs. 4 riteņu piedziņas sistēma ļauj izmantot zāles pļāvēju mitrās vietās un dabas aizsargājamās teritorijās.
Spider Mini -  ekskluzīvs zāles pļāvējs, orientēts izmantošanai privātajā sektorā, atsevišķu objektu, tādu kā  viesu mājas, vasaras mājas, u.c. nelielu teritoriju apsaimniekošanai.
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
Jautājumi / konsultācijas ?