Veto Mat

Veto Mat  tvertne ar degli ir paredzēta privātmāju un citu nelielu telpu apkurināšanai. Veto Mat degļa izstrādē izmantota apkopotā informācija no lietotājiem un ražošanas pieredze. Iekārta ir uzticama , viegli pielāgojama, droša, neaizņem daudz vietas un vienkārša lietošanā. Apkures process ir automātisks un videi draudzīgs. Kurināmā iekraušanas lūka ir zemu novietota. Ir iespēja izvēlēties iekraušanas lūkas novietojumu un pielāgot katlu katrai situācijai.

Degļa galva ir izlieta no tērauda un tiek ievietota kurtuves iekšienē. Degļa galvai ir liels degšanas lietderības koeficents un viss izstarotais siltums no degļa galvas nonāk katla kurtuvē, kas nodrošina pilnīgu siltuma izmantošanu. Sistēma tiek komplektēta ar ugunsdrošības ierīci.

Kurināmā padeves mehānisms ir novietots asā leņķi pret transportēšanas mehānismu. Pateicoties tam, arī zemākas kvalitātes kurināmais tiek padots uz transportēšanas mehānismu.
Vadības cents nodrošina automātisku kurināmā padevi, balstoties uz apkures katla termostata radītājiem. Katla darbības parametrus var iestatīt no vadības paneļa. Ir iespējams vadīt ventilatoru, kurināmā padeves skrūvi manuāli ieslēdzot turpgaitā un atpakaļgaitā.  Liesmas kontroles mehānisms ir iekļauts komplektācijā.Pielikums

Tehniskie dati
Degļa jauda: 40 kW
Tilpnes izmērs: 500 l
Degļa atvere katlā: 220 x 220 mm

Tvertnes izmēri
Garums: 940 mm
Platums: 760 mm
Augstums: 1600 mm

Ārējie izmēri (tvertne + deglis)
Garums: 1655 mm
Platums: 700 mm
Augstums: 1600 mm

Padeves skrūves Ø: 95 mm
Padeves skrūves garums: 1030 mm
Vadības bloks: A-T Log 1
Ventilators: 80W
Motors: 0,75 kW
Pārnesums: RMI 70 FL
Ūdens Tvertne 10 l + turētājs: Jā
Vaska aizbāznis: Jā
Liesmas kontroles mehānisms*
* = papildus pasūtāms aprīkojums
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
Jautājumi / konsultācijas ?