ALA-TALKKARI

ALA-TALKKARI ir Somu uzņēmums,  kurš nodarbojas ar apkures iekārtu ražošanu jau no pagājušā gadsimta 50-tajiem gadiem. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas balstās uz tradīcijām un kvalitāti. ALA-TALKKARI ražo biomasas apkures iekārtas ar jaudu līdz 990 kW. Produktus raksturo ļoti robusta, izturīga konstrukcija, ilgmūžība un drošība. ALA-TALKKARI ir kompānija, kas visas galvenās apkures sistēmas ražo pati. Katli, degļi, kurināmā padeves sistēmas, vadības automātika ir ALA-TALKKARI inžinieru izstrādāta un ražota savā rūpnīcā. Tas ļauj nodrošināt izcilu kvalitāti visiem ražotajiem produktiem.
ALA-TALKKARI ražosanas programmā īpašu nozīmi ieņem moduļveida katlumājas- Jūsu pasūtītā katlumāja tiks pilnībā saražota rūpnīcā, balstoties tikai uz kvalitatīviem, pārbaudītiem risinājumiem un gatava piegādāta pasūtītājam.
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
Jautājumi / konsultācijas ?