• Smēķēšanas kabīnes

  Smēķēšanas kabīnes ļauj organizēt smēķēšanu uzņēmumā pasargājot nesmēķētājus no kaitīgās ietekmes

  Ja uzņēmuma iekšējie noteikumi neatļauj smēķēšanu telpās, smēķēšanas kabīnes ir īstais risinājums. Sūtīt darbiniekus smēķēt ārā nav racionāli. Tādējādi, smēķēšanas kabīnes piedāvā ideālu risinājumu šai situācijai.

  Vispārējs apraksts

  • Efektīva tabakas dūmu filtrācija, 99% procenti no tabakas dūmu kaitīgām gāzēm un smalkām daļiņām , tādās kā nikotīns un formaldehīdi
  • Mūsdienīgs  dizains
  • Papildaprīkojums :  gaismas kastē var tikt izvietota svarīga informācija vai reklāma, kāju un muguras balsti
  • Pieejami dažādi modeļi , sākot ar 2-3 cilvēkiem un vairāk
  • Hermētiski noslēgts pelnu trauks nodrošina vairāku tūkstošu izsmēķu glabāšanu.
  • Netiek atstāts nekāds iespaids uz esošo gaisa kondicionēšanas sistēmu
  • Iekšējā  ventilācijas sistēma  nodrošina tabakas dūmu radīto aromātu filtrēšanu
  • Sīkāka informācija par kabīnēm pievienotajos failos

  Pateicoties Plymovent smēķēšanas kabīnēm, ikviens var izbaudīt cigareti un atgriezties pie darba. Smēķēšanas kabīņu lietošana nodrošina līdzekļu ekonomiju un nodrošina personāla intereses.

  Samaziniet izmaksas ar smēķēšanas kabīnēm

  Atsevišķi stāvošas smēķēšanas kabīnes var tikt uzstādītas jebkurā vietā. Tās ne tikai novērsis nepatīkamo aromātu, dūmgāzes un tabakas smaku, bet arī uzlabos vispārējo gaisa kvalitāti telpā, pateicoties  iekšēja gaisa cirkulācijai un filtrēšanai.

  Cilvēkiem , kas vēlas smēķēt nav jāiet ārā smēķēšanas starplaikā. Viņi var smēķēt neaizejot tālu no savām darba vietām. Smēķēšanas kabīnēs var tikt izvietotas stratēģiskās vietas samazinot laiku un izmaksas uz vienu smēķētāju.

  Smēķēšanas kabīnes tika intensīvi pārbaudītas un sertificētas Eiropas ECN, Vācijas TÜV un BGIA institūtā , pārbaudot drošību un efektivitāti.

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
Jautājumi / konsultācijas ?