• VisionAir Filtri

  Priekš filtrs Blue Line  

  Priekš filtrs raupju daļiņu savākšanai. Tiek uzstādīts visām VisionAir iekārtām. 

  Filtrs CarbonMax1 Blue Line 


  Aktīvās ogles filtrs īslaicīgu smaku savākšanai.


  Kā strādā CarbonMax filtri?

  Netīrais iekštelpu gaiss tiek attīrīts divos posmos.

  1. Pirmais posms: lielizmēra daļiņas, tādas kā cilvēku ,dzīvnieku apmatojums un atslāņojusies  ādas gabaliņi, tiek savākti priekšfiltrā.

  2. Otrais posms: CarbonMax filtra pamatfunkcija ir nepatīkamo aromātu un organiskas savienojumu * filtrēšana no iekštelpu gaisa. CarbonMax filtrā ietilpst vairāk kā  4 kilogrami aktīvās ogles, kas speciāli izveidota lai varētu absorbēt pēc iespējas vairāk nepatīkamo gāzu un aromātu.  Unikālā V veida filtra konstrukcija nodrošina filtra efektīvu darbību. Pirmkārt, filtrētais gaiss tādējādi veic garāku ceļu caur filtru labāk attīroties. Otrkārt, liela filtrējošā elementa virsma nodrošina lielāku gaisa filtrēšanas apjomu.


  Filtrs HepaMax Blue Line


  HEPA filtrs smalku putekļu savākšanai

  Filtrs MediaMax+HepaMax Smoke Blue Line


  MediaMax un HepaMax filtris raupju un smalku daļiņu kā arī tabakas dūmu savākšanai.

  Noslēdzošais filtrs AC1 Blue Line


  Aktīvās ogles filtrs tabakas dūmu savākšanai.

  Noslēdzošais filtrs SilverIon Blue Line


  Sudraba jonu filtrs vīrusiem un baktērijām.

  ElekroMax Blue Line filtrs


  Kā strādā ElectroMax filtri?


  Netīrais iekštelpu gaiss tiek attīrīts trijos posmos.

  1. Pirmais posms: lielizmēra daļiņas, tādas kā cilvēku ,dzīvnieku apmatojums un atslāņojusies  ādas gabaliņi, tiek savākti priekšfiltrā.

  2. Otrais posms: Pārpalikušo smalko putekļu līdz 0.01 mikronam (=0.00001 mm) filtrēšanu veic elektrostatiskais filtrs. Filtra darbības pamatā ir elektrostatiskā uzlāde. Daļiņas ir lādētas pozitīvi un negatīvi, vienādi lādētas daļiņas atgrūžas, dažādi pievelkas. Sakumā netīrais gaiss izplūst caur jonizatoru ,uz kura tiek padots 8000 V liels spriegums.  Jonizators pozitīvi uzlādē piesārņojuma daļiņas. Pēc tam daļiņas nokļūst kolektorā, kur tās tiek savāktas. Uzlādētās daļiņas tiek pievilktas pie sazemētām plāksnēm.

  3. Trešais posms: Aktīvās ogles filtrs absorbē nepatīkamos aromātus.

  Elektrostatiskais filtrs dod vislabāko gaisa attīrīšanas rezultātu.
   
   
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
Jautājumi / konsultācijas ?