• Grace MediaMax

  Strādāsim veselīgākos darba apstākļos ar tīru gaisu

  Vairāk nekādu galvas sāpju, diskomforta, iekaisušu acu vai elpceļu. Gaisa filtrs attīra arī tabakas dūmu radīto smaku. Grace MediaMax nodrošinās patīkami tīru gaisu Jūsu darbistabā vai dzīvojamās istabā. Tīrs gaiss atstās pozitīvu efektu uz Jūsu darbaspējām un darba ražīgumu.

  Vispārējs apraksts

  • Augsts filtra darba ražīgums
  • Neaizņem daudz vietas, tikai 29 x 38 cm
  • Mazs trokšņa līmenis, mazāku par vidējo datora darba radīto troksni.
  • Vienkārša lietošanā

  Grace MediaMax  satur efektīvas filtrēšanas sistēmas ,kas ātri un efektīvi  filtrē smalkas daļiņas, tādas kā ziedputekšņi un baktērijas.

  Šāds filtrs ir īpaši piemērots putekļainām telpām ar nepietiekamu vai vāju ventilāciju.

  Pamatfiltrs ir ražots no speciāli nostiprināta videi draudzīga papīra, kas salocītā veidā veido vairāku kvadrātmetru lielu laukumu. Tā rezultātā mēs iegūstam mazu gaisa pretestību un lielu kaitīgo piesārņojuma filtrācijas pakāpi. Filtram ir antibakteriāls pārklājums, kas pasargā no baktēriju vairošanās uz filtrējošas virsmas.

  Playmovent gaisa attīrītāji nodrošina gaisa cirkulāciju istabas iekšienē, tādējādi nodrošinot siltuma saglabāšanu. Grace MediaMax gaisa attīrītājs tiek piegādāts ar FreeBreeze gaisa atsvaidzinātāja kaseti  komplektā, kas nodrošinās Jums patstāvīgi svaigu gaisu.

  Grace stilīgais dizains iekļausies jebkurā interjerā. Tam ir zems trokšņu līmenis un vienkāršs lietošanā. Grace gaisa attīrītāju var lietot darbistabās, dzīvojamās istabās, doktorātos un zobārstniecības praksēs. Gaisa attīrītāja novietošanai nepieciešams tikai 29 x 38 cm liels laukums.

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
Jautājumi / konsultācijas ?